Turqi, vritet me armë zjarri këngëtarja e njohur


Një këngëtare e njohur në Turqi është qëlluar për vdekje me armë zjarri në një klub nate.

Hacer Tülü, 40 vjeç, një nga muzikantet më popullore në Turqi, këngët e së cilës në YouTube kanë më shumë se 4 milionë shikime, u vra në klubin e natës “Medusa”, transmeton Agjensia e Lajmeve Sot News.

Sipas mirror.co.uk një person i armatosur ka hapur zjarr në lokal, duke lënë të vdekur këngëtaren dhe pronarin e klubit të natës. Në lokal ka patur edhe shumë turistë të huaj.

Baby Boo