Turpëruese, dy femra rrahen në Prishtinë, pamjet si nëpër filmat aksion

Dy femra të reja kane qenë protagoniste të një ngjarje turpi në Prishtinë. E. Matoshi dhe V.Zhjeqi (emra të njohur për redaksinë) janë rrahur mbrëmë në kryeqytet, ngjarje e cila është publikuar në rrjetin e Instagram.

Baby Boo

Dy shoqet e ngushta kanë prodhuar këtë ngjarje të turpshme për një arsye e cila thuhet se është tejet e ulët.

E.M ka vendosur t’i shkojë në banesën e saj, V.Zh me një person përcjellës. Me tu futur brenda, ajo e ka kapur për flokësh duke patur përleshje fizike.

E.M kishte publikuar pamje rrugës për në banesën e shoqes ku shihet se mbante edhe një armë me vete, si dhe një thikë.

Indeksonline ka kontaktuar V.Zhjeqin, femrën e cila edhe në të kaluarën ka qenë e përfshirë në disa rrahje dhe është emër i njohur për policinë.

“Më ka pre në besë. Ka ardhë vet e dyta në banesë më ka sulmu. Ka pas me vete allti, thikë e sprej të syve. Rastin e kam lajmëru në polici. Ma ka lanë kile, amo kur te takoj, kam qa me i kallxu” ka thënë V.Zhjeqi për Indeksonline.

Përmbajtja në video përmbanë gjuhë të ulët e fjalë banale, andaj nuk rekomandohet për persona nën moshën 18 vjeçare.

<iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FInspirimicom%2Fvideos%2F570206603918179%2F&show_text=0&width=264″ width=”264″ height=”476″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowTransparency=”true” allowFullScreen=”true”></iframe>