Tronditen klientët, gruaja bie papritmas nga tavani i restorantit (VIDEO)

Një grua ka rënë papritur nga tavani i një restoranti në Kaliforni duke habitur klientët.

Baby Boo Tinex

Ajo mendohet se ishte droguar me kokainë.

Mendohet se kishte hyrë nëpërmjet paneleve të tavanit në restorant dhe pasi qëndroi për disa kohë në atë hapësira, platforma është shembur dhe gruaja ra papritmas.

Ndërsa klientët filluan duke bërtitur.

Gruaja më pas u dërgua në spital për t’ju nënshtruar një kontrolli mjeksor.

Restorant Lumare