Transformimi drastik, grimieri i njohur shqiptar kthehet në femër përmes makeup-it

Arbër Bytyqi është një nga grimierët më të njohur shqiptar, tek i cili lyhen shumë vajza të njohura të showbiz-it.
Së fundmi, grimieri ka publikuar një video në Tik Tok, ku ka treguar transformimin e tij përmes grimit nga burrë në një femër.

Baby Boo

Në këtë video, Arbri shfaqet me flokë ngjyrë vjollcë dhe ka vendosur një varëse me gurë. Postimi ka marrë shumë komente të VIP-ave që kanë mbetur të habitur nga ky transformim.