Tra*gjike/ Ndërron jetë 6-vjeçari që u zu nga dyert e metalit dje në Gjilan

Florian Matoshi, 6-vjeçari nga Gjilani nuk arriti t’u mbijetojë pl*agëve që pësoi nga dyert e metalit, dje në fshatin Vërbicë të Kmetovcit, në Gjilan.
Lajmin për vd*ekjen e tij e ka bërë të ditur babai tij, përmes një postimi në Facebook.

Baby Boo

“Pas një ak*sidenti që ndodhi dje, në moshën 6-vjeçare ka vd*ekë djali jem, Loli, Florian Matoshi. T’Zotit jemi dhe tek Ai kemi me u kthy…Va*rrimi bëhet nesër, me kohen e Xhumas, në Vërbicë të Kmetovcit”, shkroi ai.