Tragjedi: Në një aksident trafiku në Krushevë vdes një djalosh 18 vjeçar


Në një aksident trafiku që ndodhi mbrëmë para orës 23, ka vdekur një djalosh 18 vjeçar nga fshati Sazhdevo, Krushevë

Deri te aksidenti ka ardhur kur vetura e tipit “golf” me targa nga Manastiri, e drejtuar nga E.J.(18) nga fshati Sazhdevo, Krushevë ka dal nga rruga.

Në aksident janë lënduar rëndë shoferi dhe bashkëudhëtari M.M.(16) nga fshati Sazhdevo. Dy të lënduarit janë dërguar në Spitalin e përgjithshëm të qytetit në Prilep, ku pas disa orësh E.J. ka vdekur.

Baby Boo