Tragjedi, humb jetën nëna dhe dy fëmijët

Një ngjarje rëndë është regjistruar në familjen Tola në Bulqizë, ku 3 anëtarë të saj humbën jetën si pasojë e rrjedhjes së gazit në banesë, ndërsa një person i katërt ndodhet në gjendje të rëndë.

Baby Shop Charli

Sipas Policisë së Shtetit, ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Ostren të Bulqizës, ku për pasojë të helmimit nga rrjedhja e gazit ka humbur jetën Rajmonda Tola dhe djali e vajza e saj, ndërkohë një pjesëtar tjetër i familjes është në gjendje të rëndë.

Grupi hetimor ka shkuar në vendngjarje dhe vijon hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

Restorant Lumare
Sigma Doors