Tnerruese: Vdes një i pastrehë në rrugë në Veles(FOTO)

Pesëdhjetë e tre vjeçari Z.S dje gjatë orës 16:00 ka vdekur deri sa ka qenë i ulur në një ulëse afër fontanës Avona, në rrugën  “Bllagoj Gjorev” në Veles.

Trupi i pajetë i të ndjerit është vërejtur nga banorët përreth dhe menjëherë është lajmëruar policia të cilët kanë kryer ekspertizë dhe trupin e kanë dërguar në morg./Pa Censurë

Baby Boo