Tetovë, vjehrrit rrahin nusen në syfyr

Një 23 vjeçare, banore e një fshati të Tetovës, mbrëmë (28-prill), njëzet minuta pas mesnate, në SPB-Tetovë ka raportuar se më pak se një orë më parë në shtëpinë e tyre familjare ka qenë e sulmuar fizikisht nga vjehrri dhe vjehrra e saj. Po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.

Baby Boo