Tetovarja denoncon në polici burrin, më rrahu

Një 34-vjeçare, banore e një fshati të Tetovës, dje (27-prill) në ora 18:30 në SPB-Tetovë, ka raportuar se ka qenë e sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj 45-vjeçar I.S. Po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.

Baby Boo