Tetovarja 17-vjeçare niset nga Zvicra, por nuk arrin në shtëpi

Policia në Tetovë kanë njoftuar se, më datë 11.09. 2018 rreth orës 14:00, 54-vjeçari F.A. nga fshati Neproshten i Tetovës, ka denoncuar se, më datë 09.09.2018, me autobus nga Zvicra për në Tetovë, ku përkohësisht ka punuar si kujdestare vajza e tij, nuk është kthyer në shtëpi vajza e tij 17-vjeçare, raportojnë mediat shqiptare në Maqedoni.

Baby Boo Tinex

Gjithashtu njoftohet se po merren të gjitha masat për gjetjen e lokacionit dhe kthimin e të miturës në shtëpi, përcjell albinfo.ch.

Detaje tjera nuk janë dhënë nga ky rast nuk janë dhënë, derisa kërkohet ndihmë për të zbuluar më shumë rreth kësaj ngjarje.

Restorant Lumare