Tërmet në Maqedoninë perëndimore

Tërmet i dobët është ndjerë mbrëmë në Maqedoninë perëndimore.

Tronditja e tërmetit ka qenë 2.4 ballë, ndërsa epiqendra ka qenë 62 kilometra nga Tirana dhe 2 kilometra afër Dibrës. Tërmeti ka qenë në thellësi prej 3 kilometrave./Pacensure

Baby Boo