Tea i thotë të gjitha: Nga Shën Valentini tek mendimi i gjyshit për Beartin


Bukuroshja Tea Trifoni është kthyer në një ndër personazhet më të komentuara në median rozë. Kjo për shkak të pjesmarrjes së saj në Për’puthen dhe skandalit të lidhjes me Beartin, dhe jo me Andin. Pas shumë ditësh zhdukje nga vëmendja, Tea është rikthyer me pamje të re dhe përgjigje për ndjekësit e saj.

Për herë të parë Tea ka publikuar pamje të saj në krah të gjyshërve ku pyetet se cfarë mendon gjyshi saj për Beartin. Bukuroshja e cila tashmë është një kokëkuqe, shprehet se gjyshi e ka pëlqyer shumë djalin nga Kosova i cili i rrëmbeu zemrën në Për’puthen.

Ndër pyetjet nga komentuesit ajo ka zbuluar se ku do ta kalojë me Beartin “Shën Valentinin”, dhe si duket cifti i ri ka zgjedhur të udhëtojë drejt Vlorës.