fbpx

Të paktën 4 persona humbën jetën : Pamjet e tmerrshme nga shpërthimi në Paris

Katër persona kanë humbur jetën pas një shpërthimi në një pastiçeri në Paris.


Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.