Të gjithë do t’a donin këtë fustan si të Elita Ziberit

Këngëtarja bukuroshe nga Tetova ka mahnitur së fundmi me paraqitjet e saja në rrjetet sociale. Sidomos tani kur jemi në sezonin e dasmave këngëtaret janë të parat që bien në sy rreth veshjes dhe paraqitjes.
E kur jemi këtu askënd ashtu si Elita nuk mundet ta shohim me një veshje.

Baby Boo

Sonte në një aheng bukuroshja është shfaqur me një fustan të gjatë elegant e me ngjyrë hiri që tejkalon çdo masë të bukurisë.

Fotografia: Instagram/elita.ziberi

Ndërsa për këtë fustan kaq përallorë është kujdesur “Big Mamas Fashion”, që e ka kthyer Elitën në një yll të vërtetë. /Pa Censurë/