Tayna sonte vesh uniformën e UÇK-së

Tayna është njëra ndër reperet më të njohura në vend.
Reperja është njëra ndër artistet më të angazhuara dhe më të kërkuara të show bizit shqiptar, këtë e ka bërë të ditur vet ajo, duke thënë se ajo përformon në tri koncerte brenda ditës.

Baby Boo

Tayna sot shfaqet para publikut me një stil krejt ndryshe nga se e kemi parë ndonjëherë.
Ajo është shfaqur me uniformën e UÇk-së të dizajnuar sipas stilit të vet.
E bukur Tayna, e bukur edhe uniforma apo ajo?