“Talat Legenda ” fotomodel në moshën 82 vjeçare

Shqiptari Talat Selmani që jeton në Kroaci u bë hit në rrjetet sociale pas deklaratës së tij për ushtrimet fizike që duhet ti bëjnë njerëzit që mos të ndjejn dhimbje kur bëhen të moshuar, përcjell portali “tetova1”.

Baby Boo

Videoja e deklaratës për disa ditë ka arritur gjysëm milion shikime dhe ka marë shumë shpërndarje në rrjetet social dhe është bërë hit i vërtet.

Dhe për ta përdorur autoritetin në ngritje të 82 vjeçarit është kujdesur kompania e njohur kroate “Varteks” e cila ka filluar të promovoj produktet e saja me Talat Selmanin si fotomodel.