Sulmohen zyrtarët policorë në Jarinje

Policia e Kosovës ka arrestuar dy shtetas të huaj në pikën kufitare në Jarinje ku siç thuhet në raportin 24 orësh arrestimi ka ndodhur pasi që të njëjtit nuk kanë përfillur urdhrat dhe kanë sulmuar fizikisht zyrtarët policor në kryerje të detyrës.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje./Pacensure

Baby Boo