Subhi Jakupi: Negociatat do të jenë të ngjeshura, koalicioni qeveritar i paparishkuar

Ish anëtari i KSHZ-së dhe analisti politik, Subhi Jakupi në edicionin e lajmeve të orës 15:00 në TV21 ka komentuar procesin paszgjedhor. Duke komentuar të dhënat jozyrtare të rezultatit të zgjedhjeve që u mbajtën dje në vendin tonë, Jakupi ka deklaruar se numrat tregojnë se do të kemi negociata të ngjeshura dhe të cilat nuk do të mund të parashikohen.

Baby Boo