Stresi ‘shpërthen’ në lot: “Nënës i thanë të më abortoj”


Stresi gjatë gjithë këtyre ditëve të qëndrimit në shtëpinë e “Big Brother VIP Kosova”, ka folur për nënën e tij. Ai, ka treguar se nëna është pika e tij e dobët. Në spektaklin e sontshëm, Stresi është vënë në qendër të vëmendjes, pasi u zbulua momenti kur ai ka treguar se e ëma kishte shkuar ta abortoj atë, por që nuk e ka bërë. Ky moment ka lënë të emocionuar publikun dhe vetë rep artistin.