Stresi i dedikon këngë Bora Zemanit: Krejt le ta dinë

Reperi i njohur, Stresi ka publikuar projektin e ri muzikor që është bashkëpunim. Kënga mban titullin “Shoqnia” dhe është në bashkëpunim me Bala.

Baby Boo

Për tekstin janë përkujdesur të dy artistët, ndërsa për muzikën Alandy.
Mirëpo, ai që ka tërhequr më shumë vëmendje është një varg i këngës, të cili Stresi ia dedikon moderatores Bora Zemani.

“Edhe krejt lë ta dinë opinionin tim, Tiranë -Prishtinë, Bora Zemani është Queen”, dëgjohet tek repon ai.