Shkurte Gashi kapet duke blerë veshje tek tregu i rrobave të përdorura


Shkurte Gashi eshte nje emer mjaft i dashur dhe eshte quajtur si nje nga kengetaret me te paguara.
Por kjo nuk e pengon Shkurten qe te bej pazar tek tregu i rrobave te perdorura ose sic e njohim ndryshe gabi.

Shkurtja eshte kapur nga indeksi online duke blere veshje te gabi dhe pothuajse nuk njihet fare qe eshte ajo.
Ndonse Shkurte ben jete shume luksoze, keto foto kane terhequr vemendjen e fansave te saj.