Spahiu flet për drejtorin e burgut të Strugës. Mediat tendencioze

Artin Spahiu

Baby Boo

Sapo komunikova permes telefonit me mikun tim Armend Shaqirin, drejtorin e burgut te Struges,per te cilin sot disa media me qellime tendenciozo-djallezore leshuan shpifjen se ai ishte arrestuar. Armendi ishte shendoshe e mire dhe nuk kishte pasur asnje cenim nga ato qe u munduan te paraqesin disa media.

Me kete qe po i ndodhi sot Armendit dhe shume funksionareve te BDI-se, nga media qe boterisht dihet se cfare orientimi kane, dhe qe jam i sigurt se do te vazhdoje edhe me tej per ta demtuar BDI-ne ne zgjedhjet qe do te mbahen vitin e ardheshem, na obligon te gjitheve, vecanerisht bartesit e funksioneve te nivelit te larte shteteror nga rradhet e BDI-se qe te jene me vigjilent dhe te mos jetojne ne letargjine e luksit personal.

Hapni syte sot sepse neser do jete vone!
http://www.pacensure.com/2018/07/07/agim-nuhiu-nuk-i-kursen-edhe-drejtoret-e-bdi-se-prangos-armend-shaqirin-drejtorin-e-burgut-ne-struge/

Restorant Lumare