Sot Tuna feston ditëlindjen, ja sa vite mbushi këngëtarja

E lindur me datë 14 korrik 1985, ajo sot ka mbushur përplot 33 vjet.

Baby Boo

Ajo ka kohë që është pjesë e skenës muzikore shqiptare dhe është një nga ato këngëtare që me prezencën e saj bënë shumë bujë.

Restorant Lumare