Sot feston 60 vjetorin e lindjes, por ja si dukej Shyhrete Behluli në të 20-at

Këngëtarja Shyhrete Behluli, feston sot 60 vjetorin e lindjes. Ajo publikoi foto të sajën dhe një tjetër me familjen, ku i falënderoi të gjithë për urimet.

Baby Boo

“Unë sot festoj ditëlindjen, e përmbushur me familjen time dhe me ju publik i dashur. Faleminderit për urimet tuaja!” shkroi Behluli mbi fotografi.
Mirëpo, në prill të vitit 2019, ajo kishte publikuar një fotografi, se si dukej në “vitet e rinisë”.