Sot alarmant numri i të vdekurve nga Covid-19 në Maqedoninë e Veriut!

Në 24 orët e fundit janë kryer 3 349 teste të dyshuara për CoViD-19 dhe prej tyre 1 288 kanë rezultuar pozitivë, ose 38 për qind e testeve të kryera. Po ashtu në 24 orët e fundit janë regjistruar edhe 39 humbje jete, ndersa janë shëruar edhe 1 078 persona.

Baby Boo
Pekon Bakery
Restorant Lumare