Sonte përballen Muhamed Zekiri dhe Sulejman Rexhepi.Mësoni në cilën studio

Pas akuzave të deputetit të LSDM-së Muhamed Zekiri dhe kundërakuzave të kryetarit të BFI-së sonte shikuesit do kenë mundësi të shikojnë se cili prej tyre ka të drejtë.

Në emisionin Click-Plus që transmetohet në RTV21-M sonte me shumë gjasa do të ketë përballje ndërmjet të dyve.

Muhamed Zekiri ka konfirmuar pjesëmarjen ndërsa kreu i BFI-së pritet që ta konfirmojë.
/Pa Censurë

Baby Boo