SKANDAL/ Deputeti shqiptar në Mal të Zi: Nëna dhe babai i Skënderbeut ishin serb

Kreu i Lëvizjes Civile të Partisë Demokratike, Dritan Abazoviç, i cili është deputet shqiptar në Kuvendin e Malit të Zi, në një intervistë për telvizionin serb ‘in4s’ ka thënë pa pikën e turpi së nëna dhe babai i Heroit Kombëtar Gjergj Kastrioti Skënderbeu ishin serb.

Baby Boo

Për më shumë shikojeni videon: