Sjqipëri: Zbulohet arsyeja, ky është motivi pse polici vrau veten


Një ngjarje e rëndë tronditi qytetin e Fierit mëngjesin e të martës, ku një inspektor vrau veten me armën e shërbimit brenda Komisariatit, pak pasi kishte përfunduar turnin.

azetarja e Panorama, bën me dije se Kastriot Fafaj, nuk ka përballuar dot ndryshimet që ishin bërë së fundmi me urdhër nga lart, ku mësohet se atë e kishin heque si inspektor të zonës së Semanit dhe e kanë cuar polic me patrullën.

Baby Boo