Si pasojë e një aksidenti, ndërron jetë një banor i fshatit Sallarevë

Sot në orët e mëngjesit, një person nga Sallareva ka pësuar aksident me makinë, ku dhe ka humbur jetën, njofton Pacensure

Siç shihet nga fotografitë, i ndjeri është vetë-aksidentuar në një terren të papërshtatshëm për të lëvizur.Pacensure

Baby Boo