Shqiptari 29-vjeçar e go*det me çekiç në kokë gruan e tij shtatzënë

Një vajzë shtatëzënë është qël*luar nga partneri i saj shqiptar me një çekiç në kokë në Milano të Italisë.

Baby Boo

Incidenti ka ndodhur në Pozzuolo Martesana, zonë lindore e Milanos. Karabinierët kanë ndërhyrë në vend në lidhje me këtë ngjarje.
Në kulmin e gri*ndjes, shqiptari 29 vjeç e ka qëlluar me çekiç të dashurën e tij. Shqiptari mësohet se ishte emër i njohur për policinë, me disa precedentë penalë në të shkuarën.

Menjëherë gruaja është dërguar në spital dhe fatmirësisht shpëtoi me vetëm disa lëndime të lehta, shkruajnë mediat italiane.
Ndërkohë, i dashuri i të dë*mtuarës u arr*estua nga policia për su*lm të dhu*nshëm dhe u vendos në masën e sigurisë “arr*est shtëpie”.