Shqipëri, përp*lasen makinat, 1 i vd*ekur 2 të pla*gosur. Njëra makinë nga Maqedonia e Veriut

Dy makina janë përp*lasur paraditen e sotme në aksin rrugor Elbasan- Peqin, dhe përp*asojë ka ndërruar jetë një person ndërsa dy të tjerë u pla*gosën.
Mjeti tip “Suzuki” me drejtues shtetasin H.R., 67 vjeç, banues në Elbasan, është përp*lasur me mjetin tip “Benz” me drejtues shtetasin M.K., 38 vjeç, banues në Maqedonin e Veriut.

Baby Shop Charli

Si pa*sojë e aksi*dentit ka ndërruar jetë shtetasi A.N., rreth 55 vjeç, banues në Tiranë, i cili ishte pasgjerë në mjetin tip “Suzuki”, si dhe janë pla*gosur lehtë të dy drejtuesit e mjeteve” informon policia.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksi*dentit.

Njoftimi i policisë:

Peqin/ Informacion paraprak
Në aksin rrugor Elbasan- Peqin, mjeti tip “Suzuki” me drejtues shtetasin H.R., 67 vjeç, banues në Elbasan është përp*lasur me mjetin tip “Benz” me drejtues shtetasin M.K., 38 vjeç,banues në Maqedonin e Veriut.
Si pas*ojë e aks*identit ka ndërruar jetë shtetasi A.N., rreth 55 vjeç, banues në Tiranë i cili ishte pasgjerë në mjetin tip “Suzuki”,si dhe janë pla*gosur lehtë të dy drejtuesit e mjeteve.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksi*dentit.

Restorant Lumare
Sigma Doors