SHPËRTHIM TRITOLI NË PIKË TË MËNGJESIT, DALIN PAMJET NGA NGJARJA NË VLORË

Një shpërthim me tritol ndodhi në orët e para të mëngjesit në Vlorë.

Baby Boo

Mësohet se shpërthimi është bërë në një automjet të parkuar pranë stacionit të trenit në lagjen “24 maji”.

Tritoli i është vënë automjetit “Mercedes Benz” me targa AA7220FD” në pjesën e përparme, për motive të cilat ende nuk bëhen të ditura.

Sakaq, kanë dalë dhe pamjet e para nga vendi i ngjarjes.

Fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, ndërsa policia po punon për zbardhjen e ngjarjes.

auto_37583247_644703625893049_5749384230496894976_n1532242533.jpg

auto_37590450_644703669226378_3723096747044503552_n1532242539.jpg

Restorant Lumare