Shoferi su*lmon policin, pasi i vuri gjobë për parkim!


Një efektiv policie ka pësuar dëmt*ime të shumta si pasojë e go*ditjeve të marra nga drejtuesi i një mjeti të cilin e kishte gjobitur për parkim të gabuar.Ngjarja u shënua ditën e djeshme në Shkodër në lagjen “Parrucë” ku si të dyshuar policia ka shpallur në kërkim Indrit Shtegun.

Baby Boo

I dyshuari akuzohet se ka dhun*uar efektivin e policisë Shkodër, Hysni Idrizi pasi ky i fundit e ka gjobitur pasi kishte parkuar dysh.Në debat e sipër Shtegu e ka dhu*nuar egë*rsisht, duke i shkaktuar dëm*time të shumta efektivit.

Mësohet se Idrizi ndodhet në spitalin e Shkodrës me dëm*time dhe fraktura, kryesisht në pjesën e nofullës.Aktualisht nga ana e policisë vijon puna për kapjen e Shtegut.