Shkurte Fejza me taka në plazh, stili i këngëtares do t’iu lë pa fjalë


Këngëtarja e njohur kosovare, Shkurte Fejza, është padyshim emri më i dashur i muzikës folklorike, pateiotike e popullore.

“Morra fjalë”, është shndërruar në hit atdhedashurie dhe këndohet kudo me zemër.

Pas një mori angazhimesh, këngëtarja ka zgjedhur të pushoj pak me të shoqin, i cili është edhe menaxheri i saj në anën profesionale, shkruan “Kosovarja”.

Çifti janë në bregdet dhe Shkurta po duket elegante si gjithmonë

Baby Boo