fbpx

Shkup-Tetovë: Aksident i rëndë, njëri vozitës në gjendje të rëndë shëndetësore

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në autostradën Shkup – Tetovë, pas pikë-pagesës rrugore në Saraj. Automobili i markës “BMW” në ora 17.40, është rrotulluar dhe është përplasur për murin mbrojtës njofton Policia e Maqedonisë.

“Deri më tani kemi informata se vozitësi është në gjendje të rënde shëndetësore dhe është dërguar në Qendrën Urgjente në Shkup” thonë nga policia.

Në terren kanë dalë ekipet për ekspertizë dhe për zbardhje të rastit.

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.