Shkup, aksidentohet për vdekje një grua në bulevardin “Serbia”

Një grua gjashtëdhjetë e një vjeçare ka humbur jetën, ndërsa vajza tre vjeçare është lënduar rëndë mbrëmë kur në ta ka goditur furgon në bulevardin “Serbia” në Shkup.

Baby Boo Tinex

MPB ka bërë të ditur se reth orës 20:05 në Sektorin për Punë të Brendshme (SPB) është lajmëruar se në bulevardin “Serbia” automjet mallrash “Pezho partner” me tabela të Velesit i drejtuar nga personi P.T. (40) nga Velesi ka goditur këmbësorët V.T. (61) dhe tre vjeçaren nga Shkupi./PC

Restorant Lumare