Shkodran Mustafi uron Ramazanin të gjithë besimtarëve musliman

Nga sot ka filluar muaji i shenjtë i Ramazanit. Ylli i futbollit shqiptar, Shkodran Mustafi përmes rrjeteve sociale ka uruar të gjithë muslimanëve këtë muaj.
“Urime Ramazanin të gjithë vëllezërve dhe motrave muslimane”, ka shkruar Mustafi në rrjetet sociale.
Ish-lojtari i Kombëtares së Gjermanisë, ka luajtur vetëm 13 minuta në ndeshjen Schalke – Augsburg.

Baby Boo Tinex

Restorant Lumare