Shkëndije Mujaj: Ja pse vendosa t’i përkushtohem fesë

Shkëndije Mujaj, që publikoi disa këngë me videoklipe, ishte një nga gratë më të pa rezistueshme të showbizit shqiptar.
Ajo ishte shumë ekspresive dhe e vendosur në imazhin që donte të përcillte, por një vit e më shumë, Shkëndija që njihnim ka ndryshuar.

Baby Boo

Këngëtarja ka vendosur t’i përkushtohet e tëra fesë islame, dhe për këtë ndryshim, ajo rrëfeu arsyet e saj në një intervistë ekskluzive për Prive.
Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme.

Restorant Lumare