Shkëndije Mujaj i përkushtohet e tëra fesë gjatë muajt të Ramazanit (VIDEO)

Modelja dhe këngëtarja Shkëndije Mujaj e ka konfirmuar sonte se nuk do të postojë më foto provokative nëpër rrjetet sociale

Baby Boo

Mujaj, e cila konsiderohet si njëra prej femrave më seksi tek shqiptarët, në një intervistë për Top Channel ka thënë se ajo nuk dëshiron më të kthehet pas dhe këtë vendim e ka bërë edhe para muajit të Ramazanit.

“Edhe më herët kam lexu, por pas humbjes së nënës kam fillu ta studiojë atë. Unë mendoj që tani do ti përkushtohem studimeve ndërfetare”, ka thënë Shkëndija.