Shikoni këto fotografi dhe “prekeni hundën” për Melindën

Melinda Ademi tërheq vëmendjen e fansave të saj secilën herë që shpërndan imazhe në rrjetet sociale.
Më shumë se 1.1 milion është numri i ndjekësve të saj në Instagram, të cilët presin postimet e reja të këngëtares.

Gjatë të enjtes, Melinda i ka shpërndarë disa fotografi, në të cilat ka pozuar me bikini.

Ajo shfaqet atraktive duke vënë në plan të parë figurën trupore, ndërsa seti fotografik ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime.
Sa i përket karrierës muzikore, këngëtarja para një jave publikoi bashkëpunimin me Nora Istrefin dhe Gjikon, i cili numëron 7.5 milionë shikime në YouTube.

Baby Boo