Shfaqet pa të brendshme, Dafina Zeqiri “ndez” koncertin (FOTO)

Ajo gjithmonë ka tërhequr vëmendjen e publikut me veshjet shumë stil e ndonjëherë edhe ekstravagante. Është fjala për Dafina Zeqirin, e cila në çdo dalje publike kthen sytë nga vetja me stilin e saj.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, ku duket se këngëtarja e dashur për publikun është shfaqur pa të brendshme në një koncert.

Në fotot e publikuara në rrjetet sociale vihet re se Dafina mban veshur një crop top dhe një palë pantallona me bel të lartë, të cilat janë të çara në pjesën e belit dhe shihet se është pa të brendshme, duke mos lënë vend për imagjinatën.

Megjithatë, artistja e ka ndezur koncertin jo vetëm me veshjen por dhe me perfromancën duke marrë edhe një herë komente të pafundme pozitive.

Baby Boo