Sela: Zaevi nuk ka karakter dhe përgjegjësi morale

Në paralajmërimin për programin e sotshëm ‘200’, kreu i ASH-së, Ziadin Sela deklaron se kryeministri aktual, dhe njëherit kryetar i LSDM-së, Zoran Zaev, nuk ka karakter dhe përgjegjësi morale. Ai ka thënë se ai më së miri se çdo votues shqiptar mund ta thotë këtë.

Në pyetjen nëse do takohej me kreun e VMRO-së Hristijan Mickovsli, Sela ka thënë se do ta takonte Mickovskin, por më parë ai do duhej t’i kërkonte falje Selës personalisht

Baby Boo