Sara shkon në shtëpinë e Bardhit, ka një mesazh


Pas daljes së Bardhit nga “BBVA”, Sara dhe Bardhi janë në qendër të vëmendjes me veprimet e tyre në rrjetet sociale.

Ditën e djeshme mori rrugë për në Kumanovë ku kishte deklaruar se do ta takoi nënën e Bardhit.

Minuta më parë në “Instastory” publikoi një selfie ku shihet në ambientin e shtëpisë së reperit.

“Ju duam” ishte mesazhi që pati për fansat e tyre.

Baby Boo