Sara, Ledri dhe Poem Blu udhëtojnë për në destinacionin përrallor


Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë padyshim një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar.
Pak muaj më parë, dyshja u bënë prindër për herë të parë dhe që nga ai moment jeta e tyre ka marrë tjetër drejtim.
Si Sara, ashtu dhe Ledri publikojnë çdo ditë momente pranë vogëlushes Poem Blu.

Së fundmi, ata ndanë një foto nga avioni, mirëpo pa e zbuluar destinacionin ku po shkonin.
Familja janë nisur për një udhëtim drejt Dubait. Sipas burimeve, ky udhëtim nuk është vetëm për pushime, por edhe për një projekt të Ledrit.

Baby Boo