Sara kap mat Ledrin duke filmuar njërën në Dubai dhe tani e ka punën pisk (VIDEO)


Ledri, Sara dhe Poem Vula kanë nisur pushimet e para si familje.
Ata ndodhen në Dubai nga ku Ledri e Sara po publikojnë momente të shumta të ditës së tyre.
Sot Ledri ka ndarë një video që i ka bërë të qeshë ndjekësit, pasi reperi shfaqet duke filmuar një vajzë në plazh ndërsa Sara e sheh me inat.

https://www.instagram.com/p/CN5QkGIA-Gc/?utm_source=ig_embed