Sapo ndodhi në Shkup: Vetura përplas për vdekje një këmbësor

Një shofer me veturë Audi ka përplasur për vdekje një këmbësor afer nderteses së komunës “Gjorçe Petrov”, njoftoi “A1On”. Në këtë lokacion ka udhëkryq dhe kalim për këmbësor.
Për momentin num dihet mosha e as identiteti i këmbësorit, transmeton Almakos. Policia ka dalë në vendin e ngjarjes.

Baby Boo