Sabiani pjesë e Big Brother, habit me kërkesën e tij: Do doja goca të bukura


Këngëtari, Sabian Medini është banori i shtatë që i bashkohet shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

“Si një aventurë e re, nuk kam frikë, por jam skeptik për shumë gjëra. Të më linte vetëm telefonin. Kejsi, çupa ime e vetmja që do më mungojë. Jam njeri pa komplekse dhe marr pjesë për ta provuar vetën në dimension tjetër”, tha Sabiani.

“E kam menduar si personazh statik, që nuk ka ndryshuar asnjë fije floku. Shpresoj që ai të ketë shumë surpriza aty brenda”, tha opinonistja Bodinaku.