Sa me fat është Tea, një surprizë e bukur i vjen nga i dashuri ‘live’ në emision

Gjatë ditës së sotme në emisionin “Goca dhe Gra” i cili drejtohet nga Tea, Fatma dhe Olesia, mbërriti një buqetë me lule për një nga tre vajzat.

Kjo surprizë ishte pikërisht për Tean, dhe siduket buqeta ishte nisur nga i dashuri i Teas në të cilën brenda ishte një pusullë ku shkruante: “Suksese shpirt”!

Teksa Tea e lexoi u emocionua dhe nuk munguan as ngacmimet e vajzave të tjera. Madje Olesia dhe Fatma u shprehën të revoltuara për faktin se partnerët e tyre nuk e kishin menduar një gjë të tillë.
Kujtojmë se Tea, ashtu siç e pohoi edhe vetë ditë më parë është në një njohje me një djalë që u takuan rastësisht në një ditëlindje.
Gjërat siduket kanë ndryshuar, por sidoqoftë i urojmë fat të mbarë Teas./Pa Censurë

Baby Boo