Rrufeja godet aeroplanin me udhëtarë shqiptarë (VIDEO)


Një ndodhi ka ndodhur sot në Aeroportin e Tiranës. Një aeroplan i nisur nga Aeroporti i Tiranës është goditur nga rrufeja, por fatmirësisht ka arritur që të rikthehet në pistë dhe nuk ka pasur asnjë të lënduar. Pamjet i ka shpërndarë gazetari Venhar Isufi.

“Para pak qastesh, ky aeroplan eshte goditur nga rrufeja ku brenda tij ka qene edhe nipi Aid F. Musliu i cili edhe ma dergoi videon pak minuta pas goditjes nga rrufeja. Fatmiresisht, ani pse nje numer i madh i udhetareve kane qene ne aeroplan, ky aksident ka kaluar pa deme ne njerëz”, ka shkruar ai.

“Sipas Aidit, momenti i goditjes nga rrufeja, ka qene trondites! Aeroplani tashme eshte kthyer perseri ne Aeroportin e Tiranes, Faleminderit Allahut qe nuk e ka lejur kete ngjarje te behet me e madhe”, përfundoi Isufi.
VIDEO

Baby Boo